Mikroregión nad Holeškou
Mikroregión nad Holeškou

Cyklo Holeška tour 2018

Napriek nepriaznivej predpovedi počasia, ktorá sa žiaľ naplnila v dvadsiatom druhom kilometri v Ostrove, bolo na XII. ročníku prejazdu obcami a mestom Mikroregiónu nad Holeškou 365 cyklistov z 39 samospráv v SR.

Najvzdialenejšou destináciou boli Košice.

Najmladší účastníci boli dvaja, vo veku 2 roky. Jeden z obce Dolný Lopašov a jeden z obce Trebatice.

Najstaršia účastníčka mala 67 rokov a bola zo Šterús. Najstarším účastníkom je už tradične obyvateľ Veľkých Kostolian vo veku 78 rokov.

Napriek dažďu, takmer tretina cyklistov prišla premočených až do cieľa. Cieľový bod sa z dôvodu dažďa presunul z ihriska do kultúrneho domu v Nižnej, kde si všetci posedeli a podebatovali pri guláši a teplom čaji.

ĎAKUJEME.

Toto slovko patrí najmä partnerom, sponzorom a organizátorom. O kúsok viac firme AUTOCOMODEX TRNAVA (za zvážanie premočených cyklistov aj s bicyklami do cieľa) a Jednote dôchodcov z Nižnej (za uvarenie teplého čaju a starostlivosť)

Ale najmä ďakujeme všetkým Vám - cyklistom - účastníkom Cyklo Holeška tour 2018. O kúsok viac tým, ktorí napriek dažďu prišli až do cieľa.

Už teraz sa tešíme na XIII. ročník Cyklo Holeška tour, ktorý sa bude konať v nedeľu 01.09.2019. Informácie budú k dispozícii určite v predstihu na webe: www.holeska.sk alebo tu na fb. Kde nájdete samozrejme aj fotoreport a video z tohto ročníka.

#mikroregionnadholeskou
#cykloholeskatour
#beactive

Dátum vloženia: 5. 9. 2018 23:54
Dátum poslednej aktualizácie: 6. 9. 2018 1:05
Autor: Lukáš Pavlech

Partneri

Foto