Mikroregión nad Holeškou
Mikroregión nad Holeškou

Predpredaj lístkov na cyklo Holeška tour 2022 začal

Predpredaj lístkov na cyklo Holeška tour 2022 začal 1

V termíne do pondelka 22. augusta je možnosť online registrácie pre tých, ktorí si chcú zabezpečiť k štartovnému aj pamätné tričko alebo šiltovku, základná online registrácia bude k dispozícii do pondelka 29. augusta, na webovej stránke www.holeska.sk alebo www.inviton.sk.

Už XIV. ročník tradičného - rekreačného prejazdu na bicykloch, kolobežkách a iných kolesových tátošoch cez jednotlivé samosprávy Mikroregiónu nad Holeškou. (nejedná sa o preteky)

Štart a cieľ bude na futbalovom ihrisku v Šípkovom. Registrácia na mieste začne od 08:30.

Prestávky budú pri kultúrnom dome v Dolnom Lopašove a pri Obecnom úrade vo Veselom.

Od 01. do 22. augusta 2022 máte možnosť predregistrácie a zakúpenia pamätného trička a šiltovky cez portál www.inviton.sk a www.holeska.sk.

Viac informácií na fb a na stránke www.holeska.sk.

Z podujatia bude vyhotovovaný obrazový a zvukovo-obrazový záznam. Zaplatením registrácie súhlasíte s podmienkami podujatia.

Týmto Vás žiadame o dodržiavanie Zákona o cestnej premávke a pokynov usporiadateľov počas celého trvania podujatia.

Upozorňujeme na skutočnosť, že podľa zákona o cestnej premávke:
- osoba mladšia ako 10 rokov smie na ceste jazdiť na bicykli len pod dohľadom osoby staršej ako 15 rokov, ktorá je dostatočne spôsobilá, aby na ňu riadne dozerala, a ktorá zodpovedá za dodržiavanie povinností podľa tohto zákona touto osobou
- cyklista je povinný počas jazdy na bicykli mimo obce chrániť si hlavu riadne upevnenou ochrannou prilbou. Ak je cyklistom osoba mladšia ako 15 rokov, táto povinnosť sa vzťahuje aj na jazdu v obci. Táto povinnosť sa vzťahuje aj na prepravované osoby.

Dátum vloženia: 1. 8. 2022 1:08
Dátum poslednej aktualizácie: 11. 8. 2022 14:24
Autor: Správce Webu

Partneri

Foto